Produkty

Tak! Przede wszystkim nasze kolekcje wykonane są z wysokiej jakości materiałów i nie zawiera poliestru. Są oddychające, kompresujące i modelujące. Idealnie dopasowują się do ciała i świetnie maskują wszelkie niedoskonałości. Osobno wszywany pas gwarantuje, że brzuch jest odpowiednio zakryty i ściągnięty. Nasze kompresujące materiały mogą działać wspomagająco zarówno podczas ćwiczeń jak i w codziennym użytku także dla osób z żylakami.

Oznacza to, że kiedy je zakładamy, mamy poczucie delikatności i miękkości, co wraz z jakością materiału i jego oddychających właściwości sprawia, że wręcz nie czujesz ich na sobie.Są miłe, delikatne – jak druga skóra.

Dostawa

Każdy towar wysyłamy zaraz po poprawnie zrealizowanej transakcji na Przelewy24. Przesyłki dostarcza InPost – czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy.

Reklamacja

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie produktu i przyczynę reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.
 
2. Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.
 
3. Reklamowany produkt należy wysłać na adres: Brasilfit Polska, ul. Generała Władysława Andersa 19/2, 81-831 Sopot, Polska